за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
ELLESSE Colin
ELLESSE Colin
ELLESSE Colin
ELLESSE Colin
ELLESSE Colin
ELLESSE Colin
ELLESSE Colin
ELLESSE Colin
ELLESSE Colin
ELLESSE Colin
Код на производ: ELF231M150-10
ELLESSE

ELLESSE Colin

Код на производ: ELF231M150-10
Машките lifestyle патики ELLESSE COLIN се наменети за сите припадници на посилниот пол кои сакаат модерен изглед заснован на класичен дизајн. Монохроматски, со нагласено лого на брендот, привлекуваат погледи каде и да одите. Поврзете ги со вашите омилени фармерки, панталони или шорцеви и истакнете го вашиот спортски и елегантен стил. Ја сакате естетиката на ELLESSE патиките, уште повеќе нивната удобност? Ова е идеалниот пар патики за вас бидејќи чувството на удобност е загарантирано. Влечниот ѓон EVA ја обезбедува потребната стабилност и амортизирање на стапалото. Спецификација: Машки lifestyle патики Плиток профил Врвки Лого на Ellesse Текстилна облога Состав на горниот дел: синтетика Ѓон: 100% ЕVA.
3.190 ДЕН
3.190 ДЕН
2.711 ДЕН
Заштеда: 479 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 41 41
 • 42 42
 • 43 43
 • 44 44
 • 45 45
 • 46 46
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Машките lifestyle патики ELLESSE COLIN се наменети за сите припадници на посилниот пол кои сакаат модерен изглед заснован на класичен дизајн. Монохроматски, со нагласено лого на брендот, привлекуваат погледи каде и да одите. Поврзете ги со вашите омилени фармерки, панталони или шорцеви и истакнете го вашиот спортски и елегантен стил. Ја сакате естетиката на ELLESSE патиките, уште повеќе нивната удобност? Ова е идеалниот пар патики за вас бидејќи чувството на удобност е загарантирано. Влечниот ѓон EVA ја обезбедува потребната стабилност и амортизирање на стапалото.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Лого на Ellesse
 • Текстилна облога
 • Состав на горниот дел: синтетика
 • Ѓон: 100% ЕVA

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  ELLESSE Colin
  Патики
  ELLESSE Colin