за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Air Max TW
NIKE Air Max TW
NIKE Air Max TW
NIKE Air Max TW
NIKE Air Max TW
NIKE Air Max TW
NIKE Air Max TW
NIKE Air Max TW
NIKE Air Max TW
NIKE Air Max TW
Код на производ: DQ0298-102
NIKE

NIKE Air Max TW

Код на производ: DQ0298-102
Инспирирани од нашиот легендарен модел Tailwind, кој го претстави светот на трчањето со воздушно перниче, детските унисекс патичиња за бебиња и мали деца Nike Air Max TW се оние со кои вашите малечки ќе сакаат да си играат цел ден. Двослојниот мрежест горен дел е лесен и прозрачен, помагајќи им на вашите малечки да ползат и да си играат удобно. Синтетичката кожа обезбедува дополнителна издржливост и поддршка. Единицата Air Max под петицата се комбинира со мека пена под нозете за лесно амортизирање. Гумен надворешен ѓон со целосна должина со гумени чаури помага да се обезбеди издржливо влечење на повеќе површини. Спецификација: Плиток профил Еластични врвки и велкро Горен дел од синтетичка кожа и мрежеста ткаенина Единица Air Max Среден ѓон од пена Гумен ѓон.
5.290 ДЕН
5.290 ДЕН
3.174 ДЕН
Заштеда: 2.116 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5C 21 11
 • 8C 25 14
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Инспирирани од нашиот легендарен модел Tailwind, кој го претстави светот на трчањето со воздушно перниче, детските унисекс патичиња за бебиња и мали деца Nike Air Max TW се оние со кои вашите малечки ќе сакаат да си играат цел ден. Двослојниот мрежест горен дел е лесен и прозрачен, помагајќи им на вашите малечки да ползат и да си играат удобно. Синтетичката кожа обезбедува дополнителна издржливост и поддршка. Единицата Air Max под петицата се комбинира со мека пена под нозете за лесно амортизирање. Гумен надворешен ѓон со целосна должина со гумени чаури помага да се обезбеди издржливо влечење на повеќе површини.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Еластични врвки и велкро
 • Горен дел од синтетичка кожа и мрежеста ткаенина
 • Единица Air Max
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  NIKE Air Max TW
  Патики
  NIKE Air Max TW