за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
PUMA RS-X Efekt TM
PUMA RS-X Efekt TM
PUMA RS-X Efekt TM
PUMA RS-X Efekt TM
PUMA RS-X Efekt TM
PUMA RS-X Efekt TM
PUMA RS-X Efekt TM
PUMA RS-X Efekt TM
PUMA RS-X Efekt TM
PUMA RS-X Efekt TM
Код на производ: 390933-01
PUMA

PUMA RS-X Efekt TM

Код на производ: 390933-01
Puma RS-X Efekt TM се машки lifestyle патики кои комбинираат ретро стил со футуристички елементи. Моделот носи иновативен дизајн инспириран од технолошкиот напредок и урбаната култура. Горниот дел е изработен од квалитетни материјали, вклучувајќи кожа, синтетички слоеви и мрежен материјал, обезбедувајќи удобност и дишење. Технологијата Puma RS-X во ѓонот обезбедува извонредно амортизирање и поддршка за време на секојдневните активности. Со привлечни бои, текстури и детали, овие патики се истакнуваат со својата ексцентрична естетика. Puma RS-X Efekt TM се совршен избор за сите авантуристи кои сакаат да ја изразат својата индивидуалност и да уживаат во удобноста и стилот. Спецификација: Машки патики Плиток профил Горен дел кој дише Гумен ѓон Врвки Лого на Puma.
8.690 ДЕН
8.690 ДЕН
6.952 ДЕН
Заштеда: 1.738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 41 41
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 46 46
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Puma RS-X Efekt TM се машки lifestyle патики кои комбинираат ретро стил со футуристички елементи. Моделот носи иновативен дизајн инспириран од технолошкиот напредок и урбаната култура. Горниот дел е изработен од квалитетни материјали, вклучувајќи кожа, синтетички слоеви и мрежен материјал, обезбедувајќи удобност и дишење. Технологијата Puma RS-X во ѓонот обезбедува извонредно амортизирање и поддршка за време на секојдневните активности. Со привлечни бои, текстури и детали, овие патики се истакнуваат со својата ексцентрична естетика. Puma RS-X Efekt TM се совршен избор за сите авантуристи кои сакаат да ја изразат својата индивидуалност и да уживаат во удобноста и стилот.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Плиток профил
 • Горен дел кој дише
 • Гумен ѓон
 • Врвки
 • Лого на Puma

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 369573-01
  4.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 392326-06
  4.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  PUMA RS-X Efekt TM
  Патики
  PUMA RS-X Efekt TM