за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Court Air Zoom Lite 3
NIKE Court Air Zoom Lite 3
NIKE Court Air Zoom Lite 3
NIKE Court Air Zoom Lite 3
NIKE Court Air Zoom Lite 3
NIKE Court Air Zoom Lite 3
NIKE Court Air Zoom Lite 3
NIKE Court Air Zoom Lite 3
NIKE Court Air Zoom Lite 3
NIKE Court Air Zoom Lite 3
Код на производ: DV3258-001
NIKE

NIKE Court Air Zoom Lite 3

Код на производ: DV3258-001
Можеби на прв поглед, машките патики за тенис NikeCourt Air Zoom Lite 3 изгледаат како класични патики, но погледнете подобро и ќе видите дека се сè само не едноставни. Со еластична единица Zoom Air, ѓон за држење и неверојатно удобно вклопување, ги обезбедува перформансите што ви се потребни за да одиграте најдобро. Од традиционалната кожа на горниот дел се префрливме на почиста, поминимална завршница за да ви помогне полесно да останете на нозе. Единицата Zoom Air во предниот дел на стапалото обезбедува еластично чувство и одзив. Еластичната внатрешност го прегрнува вашето стапало за да се вклопи како чорап. Спецификација: Плиток профил Врвки Единица Zoom Air Удобно газиште.
4.490 ДЕН
4.490 ДЕН
4.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Можеби на прв поглед, машките патики за тенис NikeCourt Air Zoom Lite 3 изгледаат како класични патики, но погледнете подобро и ќе видите дека се сè само не едноставни. Со еластична единица Zoom Air, ѓон за држење и неверојатно удобно вклопување, ги обезбедува перформансите што ви се потребни за да одиграте најдобро. Од традиционалната кожа на горниот дел се префрливме на почиста, поминимална завршница за да ви помогне полесно да останете на нозе. Единицата Zoom Air во предниот дел на стапалото обезбедува еластично чувство и одзив. Еластичната внатрешност го прегрнува вашето стапало за да се вклопи како чорап.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Единица Zoom Air
 • Удобно газиште

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тенис
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  NIKE Court Air Zoom Lite 3
  Патики
  NIKE Court Air Zoom Lite 3