за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE AIR JORDAN XXXVII
NIKE AIR JORDAN XXXVII
NIKE AIR JORDAN XXXVII
NIKE AIR JORDAN XXXVII
NIKE AIR JORDAN XXXVII
NIKE AIR JORDAN XXXVII
NIKE AIR JORDAN XXXVII
NIKE AIR JORDAN XXXVII
Код на производ: DD6958-065
NIKE

NIKE AIR JORDAN XXXVII

Код на производ: DD6958-065
13.090 ДЕН
13.090 ДЕН
9.163 ДЕН
Заштеда: 3.927 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8 41 26
  • 8.5 42 26.5
  • 11 45 29
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX4985-002
9.090 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE AIR JORDAN XXXVII
Патики
NIKE NIKE AIR JORDAN XXXVII