за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Court Borough Low Recraft
NIKE Court Borough Low Recraft
NIKE Court Borough Low Recraft
NIKE Court Borough Low Recraft
NIKE Court Borough Low Recraft
NIKE Court Borough Low Recraft
NIKE Court Borough Low Recraft
NIKE Court Borough Low Recraft
NIKE Court Borough Low Recraft
NIKE Court Borough Low Recraft
Код на производ: DV5457-105
NIKE

NIKE Court Borough Low Recraft

Код на производ: DV5457-105
Nike Court Borough Low Recraft се детски lifestyle патики за деца. Оваа редизајнирана легенда користи комбинација од рециклирани материјали на горниот и ѓонот за да постигне класичен изглед направен на сосема нов начин. Тие обезбедуваат лесен комфор кој е лесен за носење. Редизајнираниот дел од палецот и средината на стапалото им дава на вашите стапала малку повеќе простор. Горниот дел од синтетичка кожа обезбедува издржливост и долговечност. Моделот на шарите и жлебовите обезбедуваат насочена флексибилност за вашите растечки стапала. Спецификација: Детски lifestyle патики за помали деца Меки перничиња под стапалата Горен дел од синтетичка кожа Редизајнирана област на прстите и средината на стапалото Гумен ѓон.
3.090 ДЕН
3.090 ДЕН
3.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 13C
 • 1Y 1Y
 • 1.5Y 1.5Y
 • 2.5Y 2.5Y
 • 3Y 35 22
 • 12.5 12.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Court Borough Low Recraft се детски lifestyle патики за деца. Оваа редизајнирана легенда користи комбинација од рециклирани материјали на горниот и ѓонот за да постигне класичен изглед направен на сосема нов начин. Тие обезбедуваат лесен комфор кој е лесен за носење. Редизајнираниот дел од палецот и средината на стапалото им дава на вашите стапала малку повеќе простор. Горниот дел од синтетичка кожа обезбедува издржливост и долговечност. Моделот на шарите и жлебовите обезбедуваат насочена флексибилност за вашите растечки стапала.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за помали деца
 • Меки перничиња под стапалата
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Редизајнирана област на прстите и средината на стапалото
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  NIKE Court Borough Low Recraft
  Патики
  NIKE Court Borough Low Recraft