за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE AIR STRUCTURE
NIKE AIR STRUCTURE
NIKE AIR STRUCTURE
NIKE AIR STRUCTURE
NIKE AIR STRUCTURE
NIKE AIR STRUCTURE
NIKE AIR STRUCTURE
NIKE AIR STRUCTURE
NIKE AIR STRUCTURE
NIKE AIR STRUCTURE
Код на производ: DB1549-001
NIKE

NIKE AIR STRUCTURE

Код на производ: DB1549-001
10.190 ДЕН
10.190 ДЕН
8.152 ДЕН
Заштеда: 2.038 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8 41 26
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43 27.5
  • 10 44 28
  • 10.5 44.5 28.5
  • 11 45 29
  • 12 46 30
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DX3666-100
7.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DB2477-002
8.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4231-100
7.912 ДЕН
Заштеда 20%
9.890 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE AIR STRUCTURE
Патики
NIKE NIKE AIR STRUCTURE