за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Star Runner 4
NIKE Star Runner 4
NIKE Star Runner 4
NIKE Star Runner 4
NIKE Star Runner 4
NIKE Star Runner 4
NIKE Star Runner 4
NIKE Star Runner 4
NIKE Star Runner 4
NIKE Star Runner 4
Код на производ: DX7616-600
NIKE

NIKE Star Runner 4

Код на производ: DX7616-600
Nike Star Runner 4 е патика со разновиден дизајн за бебиња што ќе поддржува нежни, развојни стапала. Горниот дел од синтетичка кожа и мрежен материјал ги гушка малите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина. Јазичето го олеснува облекувањето и соблекувањето. Мекиот среден ѓон го намалува притисокот и обезбедува исклучителна удобност и пријатност. Гумениот ѓон со флексибилни делови овозможува природно движење на стапалото и обезбедува оптимално држење, што е особено важно за бебињата кои учат да одат. Дозволете им на вашите бебиња да носат патики од вашиот омилен бренд уште од мали нозе и самите да се уверат во нивниот квалитет. Спецификација: Lifestyle патики за бебиња Горниот дел е комбинација од синтетичка кожа и мрежа Јазик за повлекување Горен дел: текстилен, синтетички Мека перница во средниот ѓон Гумен ѓон.
2.790 ДЕН
2.790 ДЕН
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 23.5 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Star Runner 4 е патика со разновиден дизајн за бебиња што ќе поддржува нежни, развојни стапала. Горниот дел од синтетичка кожа и мрежен материјал ги гушка малите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина. Јазичето го олеснува облекувањето и соблекувањето. Мекиот среден ѓон го намалува притисокот и обезбедува исклучителна удобност и пријатност. Гумениот ѓон со флексибилни делови овозможува природно движење на стапалото и обезбедува оптимално држење, што е особено важно за бебињата кои учат да одат. Дозволете им на вашите бебиња да носат патики од вашиот омилен бренд уште од мали нозе и самите да се уверат во нивниот квалитет.
Спецификација:

 • Lifestyle патики за бебиња
 • Горниот дел е комбинација од синтетичка кожа и мрежа
 • Јазик за повлекување
 • Горен дел: текстилен, синтетички
 • Мека перница во средниот ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  NIKE Star Runner 4
  Патики
  NIKE Star Runner 4