за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE JORDAN ACCESS
NIKE JORDAN ACCESS
NIKE JORDAN ACCESS
NIKE JORDAN ACCESS
NIKE JORDAN ACCESS
NIKE JORDAN ACCESS
Код на производ: AR3762-100
NIKE

NIKE JORDAN ACCESS

Код на производ: AR3762-100
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV1193-901
9.354 ДЕН
Заштеда 40%
15.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX4985-002
9.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DH1537-003
6.834 ДЕН
Заштеда 40%
11.390 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE JORDAN ACCESS
Патики
NIKE NIKE JORDAN ACCESS