за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE W NIKE SPARK
NIKE W NIKE SPARK
NIKE W NIKE SPARK
NIKE W NIKE SPARK
NIKE W NIKE SPARK
NIKE W NIKE SPARK
NIKE W NIKE SPARK
NIKE W NIKE SPARK
NIKE W NIKE SPARK
NIKE W NIKE SPARK
Код на производ: DJ6945-200
NIKE

NIKE W NIKE SPARK

Код на производ: DJ6945-200
9.890 ДЕН
9.890 ДЕН
7.912 ДЕН
Заштеда: 1.978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 7 38 24
  • 7.5 38.5 24.5
  • 8 39 25
  • 9 40.5 26
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DQ7571-100
5.672 ДЕН
Заштеда 20%
7.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ6754-002
7.592 ДЕН
Заштеда 20%
9.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DC4068-601
7.790 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE W NIKE SPARK
Патики
NIKE NIKE W NIKE SPARK