за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION Mercur
CHAMPION Mercur
CHAMPION Mercur
CHAMPION Mercur
CHAMPION Mercur
CHAMPION Mercur
CHAMPION Mercur
CHAMPION Mercur
CHAMPION Mercur
CHAMPION Mercur
Код на производ: S32710-WW001
CHAMPION

CHAMPION Mercur

Код на производ: S32710-WW001
Длабоките lifestyle патики Champion Mercur за девојчиња се одликува со модерен спортски изглед. Подгответе ги вашите принцези за зима во овој водоотпорен модел. Со дизајнот и изборот на бои, добивате обувки кои одлично се вклопуваат во секоја модна комбинација. Зимските и есенските магии можат да траат цел ден во удобни патики Champion Mercur кои ги загреваат детските стапала и го поддржуваат секој чекор. Горниот дел од синтетичката кожа и најлон го обезбедува точниот износ на издржливост и удобност, а исто така лесно се одржуваат чисти. Комбинацијата од врвки и велкро го задржува глуждот цврсто на место. Спецификација: Lifestyle патики за девојчиња Длабок профил Водоотпорни Врвки Велкро Украсени со логото Champion Состав на горниот дел: полиуретан, најлон Ѓон: phylon, eva, tpr.
2.790 ДЕН
2.790 ДЕН
2.371 ДЕН
Заштеда: 419 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 36 36 23
 • 37 37 23.5
 • 38 38 24
 • 39 39 24.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Длабоките lifestyle патики Champion Mercur за девојчиња се одликува со модерен спортски изглед. Подгответе ги вашите принцези за зима во овој водоотпорен модел. Со дизајнот и изборот на бои, добивате обувки кои одлично се вклопуваат во секоја модна комбинација. Зимските и есенските магии можат да траат цел ден во удобни патики Champion Mercur кои ги загреваат детските стапала и го поддржуваат секој чекор. Горниот дел од синтетичката кожа и најлон го обезбедува точниот износ на издржливост и удобност, а исто така лесно се одржуваат чисти. Комбинацијата од врвки и велкро го задржува глуждот цврсто на место.
Спецификација:

 • Lifestyle патики за девојчиња
 • Длабок профил
 • Водоотпорни
 • Врвки
 • Велкро
 • Украсени со логото Champion
 • Состав на горниот дел: полиуретан, најлон
 • Ѓон: phylon, eva, tpr

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Кондури
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  CHAMPION Mercur
  Кондури
  CHAMPION Mercur