за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
ACBC BASKET LOW
Код на производ: SHPINBL219
ACBC

ACBC BASKET LOW

Код на производ: SHPINBL219
15.090 ДЕН
15.090 ДЕН
9.054 ДЕН
Заштеда: 6.036 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 37 37
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд ACBC
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари
ACBC ACBC BASKET LOW
Патики
ACBC ACBC BASKET LOW