за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
Код на производ: DC3954-001
NIKE

NIKE React Vision

Код на производ: DC3954-001
Машките патики за тренинг Nike React Vision се приказна за надреална удобност. Слоевити текстури, форми и живописни бои се комбинирани во дизајн под влијание на претераниот свет на нашите соништа, додека пената React и исклучително кадифен јазик обезбедуваат надреална удобност. Ткаенините со богата текстура придонесуваат за постојано менување на чувството. Во комбинација со проѕирен штитник за потпетици и заоблени странични панели, тие создаваат уникатен слоевит изглед. Револуционерната беспрекорна мрежа на горниот дел овозможува да се истакнат боите и надреалните текстури. Нивниот суптилен модел додава совршена количина на сјај на вашиот изглед. Спецификација: Плиток профил Врвки Мрежест горен дел React пена Гумени делови во ѓонот.
9.890 ДЕН
9.890 ДЕН
7.912 ДЕН
Заштеда: 1.978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Машките патики за тренинг Nike React Vision се приказна за надреална удобност. Слоевити текстури, форми и живописни бои се комбинирани во дизајн под влијание на претераниот свет на нашите соништа, додека пената React и исклучително кадифен јазик обезбедуваат надреална удобност. Ткаенините со богата текстура придонесуваат за постојано менување на чувството. Во комбинација со проѕирен штитник за потпетици и заоблени странични панели, тие создаваат уникатен слоевит изглед. Револуционерната беспрекорна мрежа на горниот дел овозможува да се истакнат боите и надреалните текстури. Нивниот суптилен модел додава совршена количина на сјај на вашиот изглед.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • React пена
 • Гумени делови во ѓонот

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DX3666-100
  7.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DB2477-002
  8.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4231-100
  7.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE React Vision
  Патики
  NIKE React Vision