за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Crater Impact Next Nature
NIKE Crater Impact Next Nature
NIKE Crater Impact Next Nature
NIKE Crater Impact Next Nature
NIKE Crater Impact Next Nature
NIKE Crater Impact Next Nature
NIKE Crater Impact Next Nature
NIKE Crater Impact Next Nature
NIKE Crater Impact Next Nature
NIKE Crater Impact Next Nature
Код на производ: DB3551-100
NIKE

NIKE Crater Impact Next Nature

Код на производ: DB3551-100
6.090 ДЕН
6.090 ДЕН
6.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 4Y 36 23
  • 5Y 37.5 23.5
  • 5.5Y 38 24
  • 6.5Y 39 24.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
NIKE Crater Impact Next Nature
Патики
NIKE Crater Impact Next Nature