за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Nike Vaporfly 3
NIKE Nike Vaporfly 3
NIKE Nike Vaporfly 3
NIKE Nike Vaporfly 3
NIKE Nike Vaporfly 3
NIKE Nike Vaporfly 3
NIKE Nike Vaporfly 3
NIKE Nike Vaporfly 3
NIKE Nike Vaporfly 3
NIKE Nike Vaporfly 3
Код на производ: DV4130-100
NIKE

NIKE Nike Vaporfly 3

Код на производ: DV4130-100
Давајќи ви ја брзината што ви е потребна за да го освоите секое растојание, женските патики за трчање Nike Vaporfly 3 се направени за тркачи кои не можат да одолеат на возбудата. Плочата од јаглеродни влакна со целосна должина обезбедува цврсто и погонско чувство. Nike ZoomX респонзивната пена обезбедува уште повеќе враќање на енергијата од порано, давајќи ви еластично чувство. Средниот ѓон е дизајниран да помогне во намалувањето на тежината на внатрешната страна на стапалото за да ви овозможи постабилно движење. Специјално избраните Flyknit предива и дизајнираните зони во предниот дел на стапалото носат ново ниво на перформанси. Огромното дишење околу прстите во комбинација со меки но потпорни нишки го дава нашиот најприлагоден горен дел. Резултатот е помек дизајн кој одговара на вашето стапало. Тенкиот надворешен ѓон користи помалку материјал без да ја жртвува издржливоста, што помага да се намали тежината и дебелината на ѓонот. Новиот модел Waffle со перфорации заштедува тежина и обезбедува влечење на повеќе површини во различни временски услови. Спецификација: Плиток профил Врвки Плетен горен дел Nike ZoomX пена Плоча од карбонски влакна Гумен Waffle ѓон со перфорации.
17.290 ДЕН
17.290 ДЕН
17.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Давајќи ви ја брзината што ви е потребна за да го освоите секое растојание, женските патики за трчање Nike Vaporfly 3 се направени за тркачи кои не можат да одолеат на возбудата. Плочата од јаглеродни влакна со целосна должина обезбедува цврсто и погонско чувство. Nike ZoomX респонзивната пена обезбедува уште повеќе враќање на енергијата од порано, давајќи ви еластично чувство. Средниот ѓон е дизајниран да помогне во намалувањето на тежината на внатрешната страна на стапалото за да ви овозможи постабилно движење. Специјално избраните Flyknit предива и дизајнираните зони во предниот дел на стапалото носат ново ниво на перформанси. Огромното дишење околу прстите во комбинација со меки но потпорни нишки го дава нашиот најприлагоден горен дел. Резултатот е помек дизајн кој одговара на вашето стапало. Тенкиот надворешен ѓон користи помалку материјал без да ја жртвува издржливоста, што помага да се намали тежината и дебелината на ѓонот. Новиот модел Waffle со перфорации заштедува тежина и обезбедува влечење на повеќе површини во различни временски услови. Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Плетен горен дел
 • Nike ZoomX пена
 • Плоча од карбонски влакна
 • Гумен Waffle ѓон со перфорации

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  NIKE Nike Vaporfly 3
  Патики
  NIKE Nike Vaporfly 3