за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CONVERSE RUN STAR LEGACY CX
CONVERSE RUN STAR LEGACY CX
CONVERSE RUN STAR LEGACY CX
CONVERSE RUN STAR LEGACY CX
CONVERSE RUN STAR LEGACY CX
CONVERSE RUN STAR LEGACY CX
CONVERSE RUN STAR LEGACY CX
CONVERSE RUN STAR LEGACY CX
Код на производ: A05012C
CONVERSE

CONVERSE RUN STAR LEGACY CX

Код на производ: A05012C
7.490 ДЕН
7.490 ДЕН
5.992 ДЕН
Заштеда: 1.498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 4 36.5 23
  • 4.5 37 23.5
  • 5.5 38 24.5
  • 6 39 24.5
  • 6.5 39.5 25
  • 7 40 25.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд CONVERSE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A02769C
4.472 ДЕН
Заштеда 20%
5.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A01608C
3.283 ДЕН
Заштеда 30%
4.690 ДЕН
Додај во кошничка
CONVERSE CONVERSE RUN STAR LEGACY CX
Патики
CONVERSE CONVERSE RUN STAR LEGACY CX