за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Zoom Fly 5
NIKE Zoom Fly 5
NIKE Zoom Fly 5
NIKE Zoom Fly 5
NIKE Zoom Fly 5
NIKE Zoom Fly 5
NIKE Zoom Fly 5
NIKE Zoom Fly 5
Код на производ: DM8968-402
NIKE

NIKE Zoom Fly 5

Код на производ: DM8968-402
Премостете го јазот помеѓу тренингот за време на викендот и денот на трката со издржливиот дизајн на машките патики за трчање Nike Zoom Fly 5. Овие патики нудат удобност и сигурност, но со погонско чувство кое ќе ви помогне да се чувствувате брзо и свежо. Горниот дел е изработен од лесна мрежа за помеко чувство за дишење. Ново имплементираната ZoomX пена во средниот ѓон ги носи веќе почитуваните, сигурни патики на уште повисоко ниво на перформанси, давајќи ѝ леснотија и одзивност. Пошироката основа во предниот дел и петицата нуди стабилност, така што можете да се справите со вртења и долги трчања со сигурност. Плочата од јаглеродни влакна обезбедува погонско чувство и непречена транзиција на различни терени. Спецификација: Плиток профил Врвки Мрежест горен дел ZoomX пена во средниот ѓон Плоча од карбонски влакна.
11.490 ДЕН
11.490 ДЕН
11.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Премостете го јазот помеѓу тренингот за време на викендот и денот на трката со издржливиот дизајн на машките патики за трчање Nike Zoom Fly 5. Овие патики нудат удобност и сигурност, но со погонско чувство кое ќе ви помогне да се чувствувате брзо и свежо. Горниот дел е изработен од лесна мрежа за помеко чувство за дишење. Ново имплементираната ZoomX пена во средниот ѓон ги носи веќе почитуваните, сигурни патики на уште повисоко ниво на перформанси, давајќи ѝ леснотија и одзивност. Пошироката основа во предниот дел и петицата нуди стабилност, така што можете да се справите со вртења и долги трчања со сигурност. Плочата од јаглеродни влакна обезбедува погонско чувство и непречена транзиција на различни терени.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • ZoomX пена во средниот ѓон
 • Плоча од карбонски влакна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики DV3853-401
  8.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Zoom Fly 5
  Патики
  NIKE Zoom Fly 5