за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Downshifter 11
NIKE Downshifter 11
NIKE Downshifter 11
NIKE Downshifter 11
NIKE Downshifter 11
NIKE Downshifter 11
NIKE Downshifter 11
NIKE Downshifter 11
NIKE Downshifter 11
NIKE Downshifter 11
Код на производ: CZ3949-605
NIKE

NIKE Downshifter 11

Код на производ: CZ3949-605
Nike Downshifter 11 GS се детски патики кои на вашите малечки им обезбедуваат максимална стабилност и удобност. Нивното стапало останува фиксирано и стабилно благодарение на еластичните врвки и дополнителните странични засилувања. Горниот дел е изработен од ултра лесна и дише мрежа која овозможува флексибилност и вентилација на стапалата. Гумениот ѓон обезбедува издржливо влечење во контакт со земјата, така што вашето движење е стабилно.Спецификација: Лесен мрежен материјал во горниот дел Влечен гумен ѓон.
3.990 ДЕН
3.990 ДЕН
3.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Downshifter 11 GS се детски патики кои на вашите малечки им обезбедуваат максимална стабилност и удобност. Нивното стапало останува фиксирано и стабилно благодарение на еластичните врвки и дополнителните странични засилувања. Горниот дел е изработен од ултра лесна и дише мрежа која овозможува флексибилност и вентилација на стапалата. Гумениот ѓон обезбедува издржливо влечење во контакт со земјата, така што вашето движење е стабилно.
Спецификација:

 • Лесен мрежен материјал во горниот дел
 • Влечен гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DC9199-002
  7.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB8031-100
  6.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  8.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Патики DA2776-800
  2.872 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Downshifter 11
  Патики
  NIKE Downshifter 11