за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
PUMA RS-X Thrifted
PUMA RS-X Thrifted
PUMA RS-X Thrifted
PUMA RS-X Thrifted
PUMA RS-X Thrifted
PUMA RS-X Thrifted
PUMA RS-X Thrifted
PUMA RS-X Thrifted
PUMA RS-X Thrifted
PUMA RS-X Thrifted
Код на производ: 390648-01
PUMA

PUMA RS-X Thrifted

Код на производ: 390648-01
Женските патики Puma RS-X Thrifted се совршен избор за сите љубители на ретро стилот и удобноста. Изработени се од висококвалитетни материјали кои гарантираат издржливост и удобност при носење. Овие патики се инспирирани од моделите на Puma од минатото, што им дава уникатен и препознатлив изглед. Тие имаат технологија Puma Running System (RS) која обезбедува максимална удобност и перформанси при носење. Овие патики се идеални за секојдневен или спортски стил и одлично ќе се вклопат со вашата гардероба. Со патиките Puma RS-X Thrifted ќе изгледате модерно и во исто време ќе ви овозможат максимална удобност. Спецификација: Женски патики Врвки Горен дел кој дише Гумен ѓон Технологија на газиште Puma Running System.
7.390 ДЕН
7.390 ДЕН
5.912 ДЕН
Заштеда: 1.478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 38.5 38.5
 • 39 39
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Женските патики Puma RS-X Thrifted се совршен избор за сите љубители на ретро стилот и удобноста. Изработени се од висококвалитетни материјали кои гарантираат издржливост и удобност при носење. Овие патики се инспирирани од моделите на Puma од минатото, што им дава уникатен и препознатлив изглед. Тие имаат технологија Puma Running System (RS) која обезбедува максимална удобност и перформанси при носење. Овие патики се идеални за секојдневен или спортски стил и одлично ќе се вклопат со вашата гардероба. Со патиките Puma RS-X Thrifted ќе изгледате модерно и во исто време ќе ви овозможат максимална удобност. Спецификација:

 • Женски патики
 • Врвки
 • Горен дел кој дише
 • Гумен ѓон
 • Технологија на газиште Puma Running System

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 392337-02
  4.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики 387212-16
  4.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  PUMA RS-X Thrifted
  Патики
  PUMA RS-X Thrifted