за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Air Structure Triax 91
NIKE Air Structure Triax 91
NIKE Air Structure Triax 91
NIKE Air Structure Triax 91
NIKE Air Structure Triax 91
NIKE Air Structure Triax 91
NIKE Air Structure Triax 91
NIKE Air Structure Triax 91
NIKE Air Structure Triax 91
NIKE Air Structure Triax 91
Код на производ: DC2548-100
NIKE

NIKE Air Structure Triax 91

Код на производ: DC2548-100
Облечени во интересни бои, машките lifestyle патики Nike Air Structure Triax 91 остануваат верни на оригиналот. Мрежестиот горен дел со кожни слоеви нуди оптимална дишливост. Единиците Visible Air во средниот ѓон од пена обезбедуваат неверојатно амортизирање и удобност што ја сакате. Спецификација: Плиток профил Врвки Мрежест горен дел со кожни облоги Единица Air Max во петицата Гумен ѓон.
9.190 ДЕН
9.190 ДЕН
6.433 ДЕН
Заштеда: 2.757 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Облечени во интересни бои, машките lifestyle патики Nike Air Structure Triax 91 остануваат верни на оригиналот. Мрежестиот горен дел со кожни слоеви нуди оптимална дишливост. Единиците Visible Air во средниот ѓон од пена обезбедуваат неверојатно амортизирање и удобност што ја сакате.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел со кожни облоги
 • Единица Air Max во петицата
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  NIKE Air Structure Triax 91
  Патики
  NIKE Air Structure Triax 91