за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
KRONOS ANDREW
KRONOS ANDREW
KRONOS ANDREW
KRONOS ANDREW
KRONOS ANDREW
KRONOS ANDREW
KRONOS ANDREW
KRONOS ANDREW
KRONOS ANDREW
KRONOS ANDREW
Код на производ: KRF223B103-31
KRONOS

KRONOS ANDREW

Код на производ: KRF223B103-31
Kronos Andrew патиките за малечки дизајнирани за сите нивни спортски активности, училиште и игра.Гумениот ѓон ги гушка нивните стапала и им дава стабилност. Овие патики имаат чист, минималистички дизајн за модерен изглед. Издржливиот ѓон обезбедува долготрајност и отпорност на абење. Нека нивните први чекори бидат исполнети со квалитет и удобност во Kronos Andrew патиките за мали деца.Спецификација: Детски патики.
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
1.195 ДЕН
Заштеда: 1.195 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28
 • 29 29
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Kronos Andrew патиките за малечки дизајнирани за сите нивни спортски активности, училиште и игра.
Гумениот ѓон ги гушка нивните стапала и им дава стабилност. Овие патики имаат чист, минималистички дизајн за модерен изглед. Издржливиот ѓон обезбедува долготрајност и отпорност на абење.
Нека нивните први чекори бидат исполнети со квалитет и удобност во Kronos Andrew патиките за мали деца.
Спецификација:

 • Детски патики

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд KRONOS
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  KRONOS ANDREW
  Патики
  KRONOS ANDREW