за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas VS PACE 2.0
adidas VS PACE 2.0
adidas VS PACE 2.0
adidas VS PACE 2.0
adidas VS PACE 2.0
adidas VS PACE 2.0
adidas VS PACE 2.0
adidas VS PACE 2.0
adidas VS PACE 2.0
adidas VS PACE 2.0
Код на производ: HP6008
adidas

adidas VS PACE 2.0

Код на производ: HP6008
Код на производителот: MDX15
adidas VS Pace 2.0 машките lifestyle патики се карактеризираат со минимализам во дизајнот и бојата и широк спектар на стајлинг за вашите омилени активности. Не одложувајте да се гледате со пријателите, да одите на забава или да одите на прошетка затоа што повторно сте го отвориле плакарот и мислевте дека немате што да облечете. Може да започнете со трчање со adidas VS Pace 2.0 и уживање во вашите омилени активности. Овие патики остануваат верни на своето наследство, што се рефлектира во дизајнот и технологијата на производство. Вулканизираниот среден ѓон и уличната атмосфера на скејтбордерот се доказ дека убавото и корисното одат заедно. Моделот содржи најмалку 50% рециклирана содржина, така што овој производот е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација: Машки lifestyle патики Плиток профил Врвки Јазиче за пети Најмалку 50% рециклирана содржина Вулканизиран среден ѓон.
3.288 ДЕН
3.288 ДЕН
3.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas VS Pace 2.0 машките lifestyle патики се карактеризираат со минимализам во дизајнот и бојата и широк спектар на стајлинг за вашите омилени активности. Не одложувајте да се гледате со пријателите, да одите на забава или да одите на прошетка затоа што повторно сте го отвориле плакарот и мислевте дека немате што да облечете. Може да започнете со трчање со adidas VS Pace 2.0 и уживање во вашите омилени активности. Овие патики остануваат верни на своето наследство, што се рефлектира во дизајнот и технологијата на производство. Вулканизираниот среден ѓон и уличната атмосфера на скејтбордерот се доказ дека убавото и корисното одат заедно. Моделот содржи најмалку 50% рециклирана содржина, така што овој производот е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Јазиче за пети
 • Најмалку 50% рециклирана содржина
 • Вулканизиран среден ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  adidas VS PACE 2.0
  Патики
  adidas VS PACE 2.0