за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2
Код на производ: DC9993-600
NIKE

NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2

Код на производ: DC9993-600
Женските патики за трчање Nike ZoomX Invincible Run Flyknit 2 се дизајнирани да ве поддржуваат на тврди површини додека се обидувате да го подобрите вашиот личен најдобар рекорд. Ова е еден од најпроверените модели. Мекиот среден ѓон го враќа протокот на енергија и го ублажува секој чекор. Горниот дел е изработен од Flyknit материјал кој ви дава поддршка и прозрачност. Повеќе ZoomX пена во средниот ѓон нуди удобност и удобност при секој чекор. Гумениот ѓон има Waffle шара и е поголем од претходните модели. Одлична адхезија на сите видови површини. За издржливост и долговечност, облечете ги женските патики за трчање ZoomX Invincible Run Flyknit 2. Спецификација: Горен: Flyknit Гумен Waffle ѓон ZoomX пена.
12.990 ДЕН
12.990 ДЕН
9.093 ДЕН
Заштеда: 3.897 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Женските патики за трчање Nike ZoomX Invincible Run Flyknit 2 се дизајнирани да ве поддржуваат на тврди површини додека се обидувате да го подобрите вашиот личен најдобар рекорд. Ова е еден од најпроверените модели. Мекиот среден ѓон го враќа протокот на енергија и го ублажува секој чекор. Горниот дел е изработен од Flyknit материјал кој ви дава поддршка и прозрачност. Повеќе ZoomX пена во средниот ѓон нуди удобност и удобност при секој чекор. Гумениот ѓон има Waffle шара и е поголем од претходните модели. Одлична адхезија на сите видови површини. За издржливост и долговечност, облечете ги женските патики за трчање ZoomX Invincible Run Flyknit 2.
Спецификација:

 • Горен: Flyknit
 • Гумен Waffle ѓон
 • ZoomX пена

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2
  Патики
  NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2