за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas ULTRABOUNCE
adidas ULTRABOUNCE
adidas ULTRABOUNCE
adidas ULTRABOUNCE
adidas ULTRABOUNCE
adidas ULTRABOUNCE
Код на производ: ID2248
adidas

adidas ULTRABOUNCE

Код на производ: ID2248
Код на производителот: LSI47
Брзи денес, уште побрзи утре во женските патики за трчање adidas ULTRABOUNCE. Истрчајте полни со самодоверба во одлична состојба со модел на патики кој е само за вас. Нивниот среден ѓон Bounce со целосна должина обезбедува еластични својства и апсорпција на удари без разлика колку милји ќе поминете. Издржливиот гумен ѓон промовира стабилност дури и кога сте со максимална брзина. Патиките се со низок профил со класични врвки и лого на adidas што јасно ви кажува на кој бренд најмногу верувате. Спецификација: Женски патики за трчање Плиток профил Врвки Среден ѓон Bounce Мрежест горен дел Гумен ѓон.
5.488 ДЕН
5.488 ДЕН
5.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Брзи денес, уште побрзи утре во женските патики за трчање adidas ULTRABOUNCE. Истрчајте полни со самодоверба во одлична состојба со модел на патики кој е само за вас. Нивниот среден ѓон Bounce со целосна должина обезбедува еластични својства и апсорпција на удари без разлика колку милји ќе поминете. Издржливиот гумен ѓон промовира стабилност дури и кога сте со максимална брзина. Патиките се со низок профил со класични врвки и лого на adidas што јасно ви кажува на кој бренд најмногу верувате.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Среден ѓон Bounce
 • Мрежест горен дел
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  adidas ULTRABOUNCE
  Патики
  adidas ULTRABOUNCE