Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
Детски патики
Код на производ:
(BQ5451-124)
NIKE

NIKE Court Borough Low 2

Претходна цена
3.190 ДЕН
Моментална цена
3.190 ДЕН
Моментална цена
3.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10C 27 16
 • 10\.C 27.5 16.5
 • 11C 28 17
 • 11\.C 28.5 17.5
 • 12C 29.5 18
 • 12\.C 30 18.5
 • 13C 13C
 • 13\.C 13"C
 • 1Y 1Y
 • 1.5Y 1"Y
 • 2Y 2Y
 • 2.5Y 2"Y
 • 2.5Y 2.5Y
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Borough Low 2 се lifestyle патики за момчиња и девојчиња, со препознатлив изглед и квалитет. Неверојатно лесни, овие патики ќе донесат совршена удобност и спортски стил на најмладите членови на тимот на Nike. Тие се структурирани и поддржуваат, и имаат ретро кошаркарски изглед, па малите можат да изгледаат како вистински мали кошаркарски ѕвезди на и надвор од теренот. Кожниот горен дел им дава класичен изглед, од една страна, додека од друга страна ги прави издржливи и лесни за одржување. Еластичните врвки и велкрото го прават облекувањето и соблекувањето едноставно. Гумениот ѓон обезбедува добро држење и стабилност на различни површини, што ќе им обезбеди на вашите малечки безбедно чекорење во секое време.Спецификација: Lifestyle патики за деца Плиток профил Еластични врвки и велкро Кожен горен дел Гумен ѓон.
Подетално

Nike Court Borough Low 2 се lifestyle патики за момчиња и девојчиња, со препознатлив изглед и квалитет. Неверојатно лесни, овие патики ќе донесат совршена удобност и спортски стил на најмладите членови на тимот на Nike. Тие се структурирани и поддржуваат, и имаат ретро кошаркарски изглед, па малите можат да изгледаат како вистински мали кошаркарски ѕвезди на и надвор од теренот. Кожниот горен дел им дава класичен изглед, од една страна, додека од друга страна ги прави издржливи и лесни за одржување. Еластичните врвки и велкрото го прават облекувањето и соблекувањето едноставно. Гумениот ѓон обезбедува добро држење и стабилност на различни површини, што ќе им обезбеди на вашите малечки безбедно чекорење во секое време.
Спецификација:

 • Lifestyle патики за деца
 • Плиток профил
 • Еластични врвки и велкро
 • Кожен горен дел
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош