Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE VICTORI ONE
NIKE VICTORI ONE
NIKE VICTORI ONE
NIKE VICTORI ONE
NIKE VICTORI ONE
NIKE VICTORI ONE
Машки папучи
Код на производ:
(CN9675-600)
NIKE

NIKE VICTORI ONE

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 5.5
 • 6 38.5 24
 • 6.5 6.5
 • 7 40 25
 • 7.5 7.5
 • 8 41 26
 • 8.5 8.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 9.5
 • 10 44 28
 • 10.5 10.5
 • 11 45 29
 • 11.5 11.5
 • 12 46 30
 • 12.5 12.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 13.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Облечете ги машките папучи Nike VICTORI ONE и почувствувајте ја удобноста. Сте работеле напорно. Вие сте уморни и испотени. Сега останува само едно - мора да се истуширате. Не грижете се, тука се машките папучи Nike VICTORI ONE. Новиот дизајн дава повеќе простор, прилагодувајќи се на големината на вашето стапало. Имаат едноделен дизајн од пена, неверојатно се удобни и имаат дезен на ѓонот кој добро се фаќа и помага при влажни површини. Обложениот ремен ја зголемува удобноста и го подобрува приспособувањето. Новата, помека пена и механичките перничиња обезбедуваат неверојатна одзивност и удобност што трае. Спецификација: Машки папучи Едноделен дизајн на пена Massive Swoosh лого на горниот дел Лесно се чистат Брзо се сушат Ѓон со анти-лизгачка шема на влажни површини.
Подетално

Облечете ги машките папучи Nike VICTORI ONE и почувствувајте ја удобноста. Сте работеле напорно. Вие сте уморни и испотени. Сега останува само едно - мора да се истуширате. Не грижете се, тука се машките папучи Nike VICTORI ONE. Новиот дизајн дава повеќе простор, прилагодувајќи се на големината на вашето стапало. Имаат едноделен дизајн од пена, неверојатно се удобни и имаат дезен на ѓонот кој добро се фаќа и помага при влажни површини. Обложениот ремен ја зголемува удобноста и го подобрува приспособувањето. Новата, помека пена и механичките перничиња обезбедуваат неверојатна одзивност и удобност што трае. Спецификација:

 • Машки папучи
 • Едноделен дизајн на пена
 • Massive Swoosh лого на горниот дел
 • Лесно се чистат
 • Брзо се сушат
 • Ѓон со анти-лизгачка шема на влажни површини

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Папучи CN9678-008
  1.743 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Папучи DQ9624-003
  2.552 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Папучи DQ9624-001
  2.552 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.190 ДЕН
  Помош