Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max LTD 3
NIKE Air Max LTD 3
NIKE Air Max LTD 3
NIKE Air Max LTD 3
NIKE Air Max LTD 3
NIKE Air Max LTD 3
NIKE Air Max LTD 3
NIKE Air Max LTD 3
NIKE Air Max LTD 3
NIKE Air Max LTD 3
Машки патики
Код на производ:
(CT2275-002)
NIKE

NIKE Air Max LTD 3

Претходна цена
9.190 ДЕН
Моментална цена
9.190 ДЕН
Моментална цена
9.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката lifestyle патика Nike Air Max LTD 3 е друго име за стил, удобност и функционалност. Уште од првото појавување во 2000 година, Air Max LTD е сеприсутен на улица и во спортот. Најновото издание го зема најдоброто од оригиналот, додавајќи премиум материјали за да ја зголеми отпорноста и издржливоста во различни временски услови. Подобрените перформанси не влијаат на додавањето тежина. Голема воздушна единица во петицата - најголемата досега, ве прави да се истакнувате, а вашиот чекор е удобен и мек. Комбинацијата на вистинска, синтетичка кожа и зимска ткаенина помага да се загреат стапалата кога температурите паѓаат. Влечниот ѓон е зафатен на различни површини без оглед на временските услови. Жлебовите на ѓонот се дизајнирани да одговараат на вашето природно одење за оптимална флексибилност. Спецификација: Машки патики - lifestyle Единица Air Max во петицата Плиток профил Горен материјал: вистинска, синтетичка кожа Гумен ѓон.
Подетално

Машката lifestyle патика Nike Air Max LTD 3 е друго име за стил, удобност и функционалност. Уште од првото појавување во 2000 година, Air Max LTD е сеприсутен на улица и во спортот. Најновото издание го зема најдоброто од оригиналот, додавајќи премиум материјали за да ја зголеми отпорноста и издржливоста во различни временски услови. Подобрените перформанси не влијаат на додавањето тежина. Голема воздушна единица во петицата - најголемата досега, ве прави да се истакнувате, а вашиот чекор е удобен и мек. Комбинацијата на вистинска, синтетичка кожа и зимска ткаенина помага да се загреат стапалата кога температурите паѓаат. Влечниот ѓон е зафатен на различни површини без оглед на временските услови. Жлебовите на ѓонот се дизајнирани да одговараат на вашето природно одење за оптимална флексибилност. Спецификација:

 • Машки патики - lifestyle
 • Единица Air Max во петицата
 • Плиток профил
 • Горен материјал: вистинска, синтетичка кожа
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош