Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE ROSA
ELLESSE ROSA
ELLESSE ROSA
ELLESSE ROSA
ELLESSE ROSA
ELLESSE ROSA
Женски папучи
Код на производ:
(ELF231F410-86)
ELLESSE

ELLESSE ROSA

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Цена со попуст
623 ДЕН
Заштеда: 267 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 36 36 22.5
 • 37 37 23
 • 38 38 23.5
 • 39 39 24
 • 40 40 24.5
 • 41 41 25.5
 • 42 42
 • 43 43
 • 44 44
 • 45 45
 • 46 46
 • 47 47
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Пол Женски
Намена Пливање
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи ELF231F403-10
763 ДЕН
Заштеда 30%
1.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи ELF231F415-10
623 ДЕН
Заштеда 30%
890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи ELF231F411-40
623 ДЕН
Заштеда 30%
890 ДЕН
Помош