Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas OwnTheGame 2.0
adidas OwnTheGame 2.0
adidas OwnTheGame 2.0
adidas OwnTheGame 2.0
adidas OwnTheGame 2.0
adidas OwnTheGame 2.0
adidas OwnTheGame 2.0
adidas OwnTheGame 2.0
adidas OwnTheGame 2.0
adidas OwnTheGame 2.0
Машки патики за кошарка
Код на производ:
(HP7888)
adidas

adidas OwnTheGame 2.0

Претходна цена
4.388 ДЕН
Моментална цена
4.388 ДЕН
Цена со попуст
3.510 ДЕН
Заштеда: 878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките патики на adidas OwnTheGame 2.0 ве носат од плејмејкер на подот до остварување на вашите планови за викенд. Можеби сте барале нов пар кошаркарски патики, но тоа не ве спречува да уживате во нивниот спортски стил каде и да одите. Мрежестиот горен дел во комбинација со LIGHTMOTION влошки придонесува за целодневна удобност и лесно чувство што ве поттикнува на акција. Зајакнувањето со гума на петицата обезбедува стабилност на стапалото додека го менува правецот со полна брзина. Ѓонот ADIWEAR нуди одлични влечни својства и отпорност на оштетување. Спецификација: Машки lifestyle патики Полудлабок профил Врвки Гумирана зајакнување на петата Мрежест горен дел LIGHTMOTION влошки.
Подетално

Машките патики на adidas OwnTheGame 2.0 ве носат од плејмејкер на подот до остварување на вашите планови за викенд. Можеби сте барале нов пар кошаркарски патики, но тоа не ве спречува да уживате во нивниот спортски стил каде и да одите. Мрежестиот горен дел во комбинација со LIGHTMOTION влошки придонесува за целодневна удобност и лесно чувство што ве поттикнува на акција. Зајакнувањето со гума на петицата обезбедува стабилност на стапалото додека го менува правецот со полна брзина. Ѓонот ADIWEAR нуди одлични влечни својства и отпорност на оштетување. Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Полудлабок профил
 • Врвки
 • Гумирана зајакнување на петата
 • Мрежест горен дел
 • LIGHTMOTION влошки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HP7946
  2.044 ДЕН
  Заштеда 50%
  4.088 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош