Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Vision Low
NIKE Court Vision Low
NIKE Court Vision Low
NIKE Court Vision Low
NIKE Court Vision Low
NIKE Court Vision Low
Женски патики
Код на производ:
(CD5434-103)
NIKE

NIKE Court Vision Low

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 4
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските патики Nike Court Vision Low носат комбинација на ретро стил и модерен комфор. Дизајнот на овие женски патики е инспириран од изгледот на кошаркарските патики од 1980-тите. Издржливиот гумен ѓон обезбедува одлично држење на различни површини. Горниот дел е изработен од комбинација на кожа и синтетичка кожа, што ги прави лесни за одржување. Спецификација: Плиток профил Врвки Горен дел од вистинска кожа и синтетичка кожа Гумен ѓон.
Подетално

Женските патики Nike Court Vision Low носат комбинација на ретро стил и модерен комфор. Дизајнот на овие женски патики е инспириран од изгледот на кошаркарските патики од 1980-тите. Издржливиот гумен ѓон обезбедува одлично држење на различни површини. Горниот дел е изработен од комбинација на кожа и синтетичка кожа, што ги прави лесни за одржување. Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од вистинска кожа и синтетичка кожа
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на sportvision.mk.

  • Anastasija
   Anastasija

   02.06.2023. 16:44

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DM7590-101
  4.193 ДЕН
  Заштеда 30%
  5.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DM0113-600
  4.872 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Помош