Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Why Not .6
NIKE Jordan Why Not .6
NIKE Jordan Why Not .6
NIKE Jordan Why Not .6
NIKE Jordan Why Not .6
NIKE Jordan Why Not .6
NIKE Jordan Why Not .6
NIKE Jordan Why Not .6
NIKE Jordan Why Not .6
NIKE Jordan Why Not .6
Машки патики за кошарка
Код на производ:
(DO7189-101)
NIKE

NIKE Jordan Why Not .6

Претходна цена
10.490 ДЕН
Моментална цена
10.490 ДЕН
Цена со попуст
8.392 ДЕН
Заштеда: 2.098 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Шестата патика со потпис на Расел Вестбрук, машките кошаркарски патики Nike Jordan Why Not .6, погодувате – приказна за брзината. За да тргнете што е можно побрзо, го завиткавме гумениот надворешен ѓон речиси до средниот ѓон, така што нема да се лизнете кога ќе експлодирате од 0 до 100. Дополнителна сигурност доаѓа од внатрешниот дел што ве држи врзани додека летате низ теренот. Нагласената единица за зумирање воздух во предниот дел ја враќа енергијата и помага да се создадат експлозивни изливи на брзина. Горниот дел е изработен од синтетичка кожа и рипстоп за дишење за цврста градба што нема да ве успори. Плочата во средишниот дел на патиките нуди дополнителна стабилност. Ѓонот со шема од шевронен обезбедува доволно зафат. Спецификација: Плиток профил Врвки Синтетичка кожа и горниот дел од рипстоп Zoom Air во предниот дел Гумен ѓон со дезен од шевронен.
Подетално

Шестата патика со потпис на Расел Вестбрук, машките кошаркарски патики Nike Jordan Why Not .6, погодувате – приказна за брзината. За да тргнете што е можно побрзо, го завиткавме гумениот надворешен ѓон речиси до средниот ѓон, така што нема да се лизнете кога ќе експлодирате од 0 до 100. Дополнителна сигурност доаѓа од внатрешниот дел што ве држи врзани додека летате низ теренот. Нагласената единица за зумирање воздух во предниот дел ја враќа енергијата и помага да се создадат експлозивни изливи на брзина. Горниот дел е изработен од синтетичка кожа и рипстоп за дишење за цврста градба што нема да ве успори. Плочата во средишниот дел на патиките нуди дополнителна стабилност. Ѓонот со шема од шевронен обезбедува доволно зафат. Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Синтетичка кожа и горниот дел од рипстоп
 • Zoom Air во предниот дел
 • Гумен ѓон со дезен од шевронен

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DM1123-501
  6.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  8.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DD9538-014
  4.963 ДЕН
  Заштеда 30%
  7.090 ДЕН
  Помош