Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Trail Scout 2
ASICS Trail Scout 2
ASICS Trail Scout 2
ASICS Trail Scout 2
ASICS Trail Scout 2
ASICS Trail Scout 2
ASICS Trail Scout 2
ASICS Trail Scout 2
ASICS Trail Scout 2
ASICS Trail Scout 2
Женски патики за трчање
Код на производ:
(1012B039-010)
ASICS

ASICS Trail Scout 2

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 22.75
 • 6 37 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 39 24.5
 • 8 39.5 25
 • 8.5 40 25.25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41.5 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43.5 27.5
 • 11.5 44 28
 • 12 44.5 28.5
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Asics TRAIL SCOUT 2 се женски патики за трчање кои обезбедуваат супериорна поддршка и стисок додека трчате на отворено. Тие обезбедуваат добра удобност, така што вашиот ум може да ужива во ослободувачкото чувство да се биде во природа. Нивната редизајнирана структура на петицата ја подобрува стабилноста додека се движите по груб терен, што го олеснува фокусирањето на патеката пред вас. Со создавање на подобар стисок на нерамни површини, секој ваш чекор ќе биде побезбеден во овие патики. Доколку сакате да трчате во природа, ќе ви се допаднат и женските патики за трчање TRAIL SCOUT 2. Спецификација: Женски патики за трчање Гумен ѓон.
Подетално

Asics TRAIL SCOUT 2 се женски патики за трчање кои обезбедуваат супериорна поддршка и стисок додека трчате на отворено. Тие обезбедуваат добра удобност, така што вашиот ум може да ужива во ослободувачкото чувство да се биде во природа. Нивната редизајнирана структура на петицата ја подобрува стабилноста додека се движите по груб терен, што го олеснува фокусирањето на патеката пред вас. Со создавање на подобар стисок на нерамни површини, секој ваш чекор ќе биде побезбеден во овие патики. Доколку сакате да трчате во природа, ќе ви се допаднат и женските патики за трчање TRAIL SCOUT 2.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош