Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Icon Classic
NIKE Icon Classic
NIKE Icon Classic
NIKE Icon Classic
NIKE Icon Classic
NIKE Icon Classic
NIKE Icon Classic
NIKE Icon Classic
NIKE Icon Classic
NIKE Icon Classic
Женски сандали
Код на производ:
(DH0223-100)
NIKE

NIKE Icon Classic

Претходна цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Цена со попуст
3.672 ДЕН
Заштеда: 918 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 5.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 6.5
 • 7 38 24
 • 7.5 7.5
 • 8 39 25
 • 8.5 8.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 9.5
 • 10 42 27
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Уникатен спој на спортска елеганција и удобност во женските сандали класични Nike Icon. Модел со многу ремени никогаш не било полесно да се стави. Големиот, храбар среден ѓон ужива со удобност, додека неговиот дизајн потсетува на иконскиот модел Air Force 1. Подгответе се да блеснете ова лето во полн сјај со уште повеќе стил. Подигнатиот среден ѓон придонесува за издолжена силуета на нозете, а идеални се за комбинирање со здолништа и фустани. Класичните детали на воздухопловните сили на ѓонот имаат својства на држење и придонесуваат за издржливост. Спецификација: Женски сандали Подигнат ѓон Текстилен горен дел 4 ремени со велкро Гумен ѓон.
Подетално

Уникатен спој на спортска елеганција и удобност во женските сандали класични Nike Icon. Модел со многу ремени никогаш не било полесно да се стави. Големиот, храбар среден ѓон ужива со удобност, додека неговиот дизајн потсетува на иконскиот модел Air Force 1. Подгответе се да блеснете ова лето во полн сјај со уште повеќе стил. Подигнатиот среден ѓон придонесува за издолжена силуета на нозете, а идеални се за комбинирање со здолништа и фустани. Класичните детали на воздухопловните сили на ѓонот имаат својства на држење и придонесуваат за издржливост.
Спецификација:

 • Женски сандали
 • Подигнат ѓон
 • Текстилен горен дел
 • 4 ремени со велкро
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сандали
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош