Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

RIDER STRIKE II INF
RIDER STRIKE II INF
RIDER STRIKE II INF
RIDER STRIKE II INF
RIDER STRIKE II INF
RIDER STRIKE II INF
Детски апостолки
Код на производ:
(12121-AF979)
RIDER

RIDER STRIKE II INF

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Цена со попуст
623 ДЕН
Заштеда: 267 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 30 30
  • 31 31
  • 32 32
  • 33 33
  • 36 36
  • 3435 3435
  • 3738 37-38
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд RIDER
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Апостолки 11728-26010
534 ДЕН
Заштеда 40%
890 ДЕН
Помош