Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

RIDER SPEED SLIDE INF
RIDER SPEED SLIDE INF
RIDER SPEED SLIDE INF
RIDER SPEED SLIDE INF
RIDER SPEED SLIDE INF
RIDER SPEED SLIDE INF
Детски папучи
Код на производ:
(11816-AE754)
RIDER

RIDER SPEED SLIDE INF

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
763 ДЕН
Заштеда: 327 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 27 27
  • 30 30
  • 31 31
  • 32 32
  • 33 33
  • 36 36
  • 2526 2526
  • 2829 2829
  • 3435 3435
  • 3738 37-38
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд RIDER
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи 11816-AE755
763 ДЕН
Заштеда 30%
1.090 ДЕН
Помош