Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

IPANEMA ANAT COLORS FEM
IPANEMA ANAT COLORS FEM
IPANEMA ANAT COLORS FEM
IPANEMA ANAT COLORS FEM
IPANEMA ANAT COLORS FEM
IPANEMA ANAT COLORS FEM
Женски апостолки
Код на производ:
(82591-AG368)
IPANEMA

IPANEMA ANAT COLORS FEM

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Цена со попуст
623 ДЕН
Заштеда: 267 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 37 37
  • 38 38
  • 39 39
  • 40 40
  • 3536 35-36
  • 4142 41-42
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Пол Женски
Намена Пливање
Бренд IPANEMA
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Апостолки 81805-AG219
763 ДЕН
Заштеда 30%
1.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Помош