Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Zoom Pegasus 40
NIKE Air Zoom Pegasus 40
NIKE Air Zoom Pegasus 40
NIKE Air Zoom Pegasus 40
NIKE Air Zoom Pegasus 40
NIKE Air Zoom Pegasus 40
NIKE Air Zoom Pegasus 40
NIKE Air Zoom Pegasus 40
Женски патики за трчање
Код на производ:
(DV3854-102)
NIKE

NIKE Air Zoom Pegasus 40

Претходна цена
9.190 ДЕН
Моментална цена
9.190 ДЕН
Цена со попуст
7.352 ДЕН
Заштеда: 1.838 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 4
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Дозволете новите женски патики за трчање Nike Air Zoom Pegasus 40 да ви помогнат да се искачите до нови височини со својот интуитивен дизајн. Чувствувајте се поврзани со земјата со технологијата Nike React, лесна, издржлива пена која обезбедува удобно возење со одзив. Високо поставената еднослојна мрежа создава пријатно чувство и вклопување. Го редизајниравме ременот на средината на стапалото за подобро вклопување, обликуван за сите големини на лак. Две единици Zoom Air, во предниот дел на стапалото и на петицата, овозможуваат подобрена реакција и враќање на вложената енергија. Жлебовите во ѓонот овозможуваат флексибилност и природно движење. Спецификација: Женски патики за трчање Плиток профил Лого на Nike Swoosh Врвки Две единици Zoom Air Гумен ѓон.
Подетално

Дозволете новите женски патики за трчање Nike Air Zoom Pegasus 40 да ви помогнат да се искачите до нови височини со својот интуитивен дизајн. Чувствувајте се поврзани со земјата со технологијата Nike React, лесна, издржлива пена која обезбедува удобно возење со одзив. Високо поставената еднослојна мрежа создава пријатно чувство и вклопување. Го редизајниравме ременот на средината на стапалото за подобро вклопување, обликуван за сите големини на лак. Две единици Zoom Air, во предниот дел на стапалото и на петицата, овозможуваат подобрена реакција и враќање на вложената енергија. Жлебовите во ѓонот овозможуваат флексибилност и природно движење.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Лого на Nike Swoosh
 • Врвки
 • Две единици Zoom Air
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош