Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Vista
NIKE Vista
NIKE Vista
NIKE Vista
NIKE Vista
NIKE Vista
NIKE Vista
NIKE Vista
Женски сандали
Код на производ:
(DJ6607-003)
NIKE

NIKE Vista

Претходна цена
4.190 ДЕН
Моментална цена
4.190 ДЕН
Цена со попуст
3.352 ДЕН
Заштеда: 838 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 5.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 6.5
 • 7 38 24
 • 7.5 7.5
 • 8 39 25
 • 8.5 8.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 9.5
 • 10 42 27
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските сандали Nike Vista имаат се што ви треба во обувките за топол летен ден на отворено. Лесни и воздушни, даваат свежина на стапалата и идеално се комбинираат со здолништа и лелеави фустани, како и со фармерки и шорцеви. Газиштето е доволно цврсто за да обезбеди сигурна основа и доволно удобна за да го поминете целиот ден во нив. Прилагодливиот персонализиран систем за ремени ги исполнува индивидуалните барања. Дизајнот на ѓонот е инспириран од класичните модели на Nike со одлични својства на држење. Спецификација: Женски сандали Ѓон со мало подигнување на петата Текстилен горен дел Јазиче за повлекување Гумен ѓон.
Подетално

Женските сандали Nike Vista имаат се што ви треба во обувките за топол летен ден на отворено. Лесни и воздушни, даваат свежина на стапалата и идеално се комбинираат со здолништа и лелеави фустани, како и со фармерки и шорцеви. Газиштето е доволно цврсто за да обезбеди сигурна основа и доволно удобна за да го поминете целиот ден во нив. Прилагодливиот персонализиран систем за ремени ги исполнува индивидуалните барања. Дизајнот на ѓонот е инспириран од класичните модели на Nike со одлични својства на држење.
Спецификација:

 • Женски сандали
 • Ѓон со мало подигнување на петата
 • Текстилен горен дел
 • Јазиче за повлекување
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сандали
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош