Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

RIDER SPEED GRAPHICS AD.
RIDER SPEED GRAPHICS AD.
RIDER SPEED GRAPHICS AD.
RIDER SPEED GRAPHICS AD.
RIDER SPEED GRAPHICS AD.
RIDER SPEED GRAPHICS AD.
Машки папучи
Код на производ:
(83420-AE833)
RIDER

RIDER SPEED GRAPHICS AD.

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
833 ДЕН
Заштеда: 357 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 41 41
  • 42 42
  • 43 43
  • 44 44
  • 47 47
  • 3940 3940
  • 4546 4546
  • 4849 4849
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд RIDER
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи 12130-AI437
1.043 ДЕН
Заштеда 30%
1.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи 83420-AE831
833 ДЕН
Заштеда 30%
1.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи 12130-AI436
1.043 ДЕН
Заштеда 30%
1.490 ДЕН
Помош