Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

RIDER BAY XII
RIDER BAY XII
RIDER BAY XII
RIDER BAY XII
RIDER BAY XII
RIDER BAY XII
Машки папучи
Код на производ:
(83323-AE879)
RIDER

RIDER BAY XII

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.183 ДЕН
Заштеда: 507 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 41 41
 • 42 42
 • 43 43
 • 44 44
 • 47 47
 • 3940 3940
 • 4546 4546
 • 4849 4849
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
RIDER BAY XII се машки папучи со кои ќе бидете подготвени да го дочекате летото. Додадете интересен и стилски дизајн RIDER во вашиот стил носејќи ги овие удобни папучи. Обезбедете им ненадмината удобност на вашите стапала избирајќи ги овие стилски папучи, кои може да се носат секојдневно во топлите летни денови. Перфорациите на горниот дел додаваат дишливост и свежина. Логото на RIDER на горниот дел јасно зборува за вашата доверба во овој бренд. Ѓонот е изработен од Eco Dry пена и висококвалитетен TR материјал, одлично се вклопува и дава сигурност на вашиот чекор. Направете ги вашите летни авантури уште поинтересни со овие папучи RIDER. Спецификација: Машки папучи Лого на RIDER Eco Dry пена Перфорации на горниот дел.
Подетално

RIDER BAY XII се машки папучи со кои ќе бидете подготвени да го дочекате летото. Додадете интересен и стилски дизајн RIDER во вашиот стил носејќи ги овие удобни папучи. Обезбедете им ненадмината удобност на вашите стапала избирајќи ги овие стилски папучи, кои може да се носат секојдневно во топлите летни денови. Перфорациите на горниот дел додаваат дишливост и свежина. Логото на RIDER на горниот дел јасно зборува за вашата доверба во овој бренд. Ѓонот е изработен од Eco Dry пена и висококвалитетен TR материјал, одлично се вклопува и дава сигурност на вашиот чекор. Направете ги вашите летни авантури уште поинтересни со овие папучи RIDER. Спецификација:

 • Машки папучи
 • Лого на RIDER
 • Eco Dry пена
 • Перфорации на горниот дел

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Машки
  Намена Пливање
  Бренд RIDER
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Папучи 12130-AI437
  1.043 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Папучи 83420-AE831
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Папучи 12130-AI436
  1.043 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.490 ДЕН
  Помош