Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
Детски патики
Код на производ:
(DB3552-001)
NIKE

NIKE Crater Impact

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
3.592 ДЕН
Заштеда: 898 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 13C
 • 1Y 1Y
 • 1.5Y 1.5Y
 • 2Y 2Y
 • 2.5Y 2.5Y
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 12.5
 • 13.5 13.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Crater Impact се детски патики со лесен и разновиден дизајн кој ќе го надополни секој аутфит. Кратерската пена е револуционерна во удобноста, изработена е од рециклирани материјали кои не ја намалуваат флексибилноста и удобната потпора за детските стапала. Горниот дел е издржлив и лесно се прилагодува на секое движење, а е направен од рециклирани влакна. Гумата на ѓонот се состои од 15% Nike Grind материјал добиен од фабрички отпад собрани во текот на производниот процес. Спецификација: Детски патики за мали деца - lifestyle Плиток профил/тантели Горен дел од рециклирани материјали Рециклирана гума Nike Grind Гумен ѓон.
Подетално

Nike Crater Impact се детски патики со лесен и разновиден дизајн кој ќе го надополни секој аутфит. Кратерската пена е револуционерна во удобноста, изработена е од рециклирани материјали кои не ја намалуваат флексибилноста и удобната потпора за детските стапала. Горниот дел е издржлив и лесно се прилагодува на секое движење, а е направен од рециклирани влакна. Гумата на ѓонот се состои од 15% Nike Grind материјал добиен од фабрички отпад собрани во текот на производниот процес.
Спецификација:

 • Детски патики за мали деца - lifestyle
 • Плиток профил/тантели
 • Горен дел од рециклирани материјали
 • Рециклирана гума Nike Grind
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош