Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

RIDER Strike II
RIDER Strike II
RIDER Strike II
RIDER Strike II
RIDER Strike II
RIDER Strike II
Машки апостолки
Код на производ:
(12120-AF985)
RIDER

RIDER Strike II

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Цена со попуст
623 ДЕН
Заштеда: 267 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3940 39-40
 • 4142 41-42
 • 4344 43-44
 • 4546 45-46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
RIDER STRIKE II се машки апостолки со совршена удобност за активности на отворено. Флип апостолките се несомнено најудобните и најразновидни летни обувки. Комбинирајќи го спортот и модата, овие флип-апостолки RIDER се наменети првенствено за на плажа, но можат да се носат и секојдневно во топлите летни денови. Овие флип-апостолки имаат анатомска форма што ги прави совршено да се вклопат и стапалото да се одмора дури и при долги прошетки. На горниот дел е логото на RIDER, што јасно говори за вашата доверба во овој бренд. Гумениот ѓон добро се фаќа за сите површини. Направете ги вашите летни авантури уште поинтересни со овие флип-апостолки RIDER. Спецификација: Машки флип-апостолки Лого на RIDER Анатомска форма Гумен ѓон.
Подетално

RIDER STRIKE II се машки апостолки со совршена удобност за активности на отворено. Флип апостолките се несомнено најудобните и најразновидни летни обувки. Комбинирајќи го спортот и модата, овие флип-апостолки RIDER се наменети првенствено за на плажа, но можат да се носат и секојдневно во топлите летни денови. Овие флип-апостолки имаат анатомска форма што ги прави совршено да се вклопат и стапалото да се одмора дури и при долги прошетки. На горниот дел е логото на RIDER, што јасно говори за вашата доверба во овој бренд. Гумениот ѓон добро се фаќа за сите површини. Направете ги вашите летни авантури уште поинтересни со овие флип-апостолки RIDER.
Спецификација:

 • Машки флип-апостолки
 • Лого на RIDER
 • Анатомска форма
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Апостолки
  Пол Машки
  Намена Пливање
  Бренд RIDER
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Апостолки 83327-AE904
  1.183 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Апостолки 83327-AE901
  1.183 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.690 ДЕН
  Помош