Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

IPANEMA IPANEMA TEMAS XI KIDS
IPANEMA IPANEMA TEMAS XI KIDS
IPANEMA IPANEMA TEMAS XI KIDS
IPANEMA IPANEMA TEMAS XI KIDS
IPANEMA IPANEMA TEMAS XI KIDS
IPANEMA IPANEMA TEMAS XI KIDS
Детски апостолки
Код на производ:
(83348-AI746)
IPANEMA

IPANEMA IPANEMA TEMAS XI KIDS

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Цена со попуст
623 ДЕН
Заштеда: 267 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 37 37
  • 38 38
  • 2526 25-26
  • 2728 27-28
  • 2930 29-30
  • 3132 3132
  • 3334 3334
  • 3536 35-36
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Пол Деца-девојчиња
Намена Пливање
Бренд IPANEMA
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош