Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE Base Camp III
THE NORTH FACE Base Camp III
THE NORTH FACE Base Camp III
THE NORTH FACE Base Camp III
THE NORTH FACE Base Camp III
THE NORTH FACE Base Camp III
Машки папучи
Код на производ:
(NF0A4T2RI851)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Base Camp III

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.152 ДЕН
Заштеда: 538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 39 25
 • 7.5 7.5
 • 8 40.5 26
 • 8.5 8.5
 • 9 42 27
 • 9.5 9.5
 • 10 43 28
 • 10.5 10.5
 • 11 44.5 29
 • 11.5 11.5
 • 12 45.5 30
 • 12.5 12.5
 • 13 47 31
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Исклучително удобни, машките папучи The North Face Base Camp III имаат удобен горен дел, направен од комбинација на P.E.T. мрежеста пена и рециклирани ткаенини. Средниот ѓон од EVA пена нуди удобно и лесно чувство. Текстурираниот гумен ѓон обезбедува совршено држење дури и на влажни, лизгави површини. Без разлика дали ќе изберете базен, плажа или едноставно уживате во градскиот асфалт ова лето, машките папучи на The North Face Base Camp III ќе ви дадат добар изглед и совршено лесно чувство полно со удобност. Спецификација: Горниот дел од TPU направен од 5% рециклирана содржина Полиестерска облога ЕВА среден ѓон Текстуриран гумен ѓон.
Подетално

Исклучително удобни, машките папучи The North Face Base Camp III имаат удобен горен дел, направен од комбинација на P.E.T. мрежеста пена и рециклирани ткаенини. Средниот ѓон од EVA пена нуди удобно и лесно чувство. Текстурираниот гумен ѓон обезбедува совршено држење дури и на влажни, лизгави површини. Без разлика дали ќе изберете базен, плажа или едноставно уживате во градскиот асфалт ова лето, машките папучи на The North Face Base Camp III ќе ви дадат добар изглед и совршено лесно чувство полно со удобност.
Спецификација:

 • Горниот дел од TPU направен од 5% рециклирана содржина
 • Полиестерска облога
 • ЕВА среден ѓон
 • Текстуриран гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош