Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Japan s
ASICS Japan s
ASICS Japan s
ASICS Japan s
ASICS Japan s
ASICS Japan s
ASICS Japan s
ASICS Japan s
ASICS Japan s
ASICS Japan s
Женски патики
Код на производ:
(1202A118-118)
ASICS

ASICS Japan s

Претходна цена
4.690 ДЕН
Моментална цена
4.690 ДЕН
Цена со попуст
3.752 ДЕН
Заштеда: 938 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 22.75
 • 6 37 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 39 24.5
 • 8 39.5 25
 • 8.5 40 25.25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41.5 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43.5 27.5
 • 11.5 44 28
 • 12 44.5 28.5
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
JAPAN S се женски патики lifestyle кои ве враќаат директно во 1981 година. Иако овие патики црпат инспирација од осумдесетите, нивниот модерен дизајн, со материјали насочени кон зголемување на удобноста, придонесува овие патики да се сè уште актуелни. Цртајќи го ретро изгледот од осумдесетите, овие патики носат класичен изглед и го комбинираат со модерни материјали кои ги прават овие патики издржливи и удобни. Дезените на Asics од страна и логото на задната страна на патиката зборуваат за спортски дух и посветеност на брендот. Без разлика дали одите од канцеларија до улица или уживате во попладневната прошетка низ градот, овие мазни кожени патики ќе ве удобат со стилот. Спецификации: Женски lifestyle патики Лого на ASICS Врвки.
Подетално

JAPAN S се женски патики lifestyle кои ве враќаат директно во 1981 година. Иако овие патики црпат инспирација од осумдесетите, нивниот модерен дизајн, со материјали насочени кон зголемување на удобноста, придонесува овие патики да се сè уште актуелни. Цртајќи го ретро изгледот од осумдесетите, овие патики носат класичен изглед и го комбинираат со модерни материјали кои ги прават овие патики издржливи и удобни. Дезените на Asics од страна и логото на задната страна на патиката зборуваат за спортски дух и посветеност на брендот. Без разлика дали одите од канцеларија до улица или уживате во попладневната прошетка низ градот, овие мазни кожени патики ќе ве удобат со стилот.
Спецификации:

 • Женски lifestyle патики
 • Лого на ASICS
 • Врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1192A212-100
  4.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 1202A322-100
  4.473 ДЕН
  Заштеда 30%
  6.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 1202A322-101
  4.473 ДЕН
  Заштеда 30%
  6.390 ДЕН
  Помош