Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sunray Protect 2
NIKE Sunray Protect 2
NIKE Sunray Protect 2
NIKE Sunray Protect 2
NIKE Sunray Protect 2
NIKE Sunray Protect 2
NIKE Sunray Protect 2
NIKE Sunray Protect 2
NIKE Sunray Protect 2
NIKE Sunray Protect 2
Детски сандали
Код на производ:
(943826-403)
NIKE

NIKE Sunray Protect 2

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
1.953 ДЕН
Заштеда: 837 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 13C
 • 1Y 1Y
 • 1.5Y 1.5Y
 • 2Y 2Y
 • 2.5Y 2.5Y
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 24.5
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 12.5
 • 13.5 13.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sunray Protect 2 унисекс сандали за мали деца за да бидат подготвени за скокање, прскање и спортови на плажа ова лето. Изработени од материјал кој брзо се суши, тие гарантираат забава за време на сите водени активности. Совршено удобни, тие се идеални ако поминувате време со деца на базен, бидејќи гумениот ѓон има својства на високо држење на влажна површина. Ременот на секоја страна го олеснува облекувањето и соблекувањето. Синтетичката кожа е издржлива, додека пената на дното е мека и удобна за стапалата на малите деца. Спецификација: Унисекс сандали за мали деца 2 ремени за одврзување Перфорација на горниот дел Јазиче за повлекување Лого на Nike Состав: 100% синтетика Гумен ѓон.
Подетално

Nike Sunray Protect 2 унисекс сандали за мали деца за да бидат подготвени за скокање, прскање и спортови на плажа ова лето. Изработени од материјал кој брзо се суши, тие гарантираат забава за време на сите водени активности. Совршено удобни, тие се идеални ако поминувате време со деца на базен, бидејќи гумениот ѓон има својства на високо држење на влажна површина. Ременот на секоја страна го олеснува облекувањето и соблекувањето. Синтетичката кожа е издржлива, додека пената на дното е мека и удобна за стапалата на малите деца.
Спецификација:

 • Унисекс сандали за мали деца
 • 2 ремени за одврзување
 • Перфорација на горниот дел
 • Јазиче за повлекување
 • Лого на Nike
 • Состав: 100% синтетика
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сандали
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош