Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
Детски патики
Код на производ:
(BQ5453-124)
NIKE

NIKE Court Borough Low 2

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1C 1C
 • 2.5C 18 8.5
 • 3.5C 19 9.5
 • 4.5C 20 10.5
 • 5.5C 21.5 11.5
 • 6.5C 22.5 12.5
 • 7.5C 24 13.5
 • 8.5C 25.5 14.5
 • 9.5C 26.5 15.5
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 23.5 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Borough Low 2 се lifestyle патики за бебиња, со препознатлив изглед и квалитет. Неверојатно лесни, овие патики ќе донесат совршена удобност и спортски стил на најмладите членови на тимот на Nike. Патиките имаат леплива лента која го зацврстува спојот и овозможува лесно облекување и соблекување. Кожниот горен дел им дава класичен изглед, од една страна, додека од друга страна ги прави издржливи и лесни за одржување. Перфорираната текстура на овие патики овозможува оптимална циркулација на воздухот. Гумениот ѓон обезбедува добро држење и стабилност на различни површини, што на вашите малечки ќе им обезбеди безбедно чекорење во секое време, а тоа е особено важно за бебињата кои учат да одат. Овие патики се одличен избор за вашето бебе и може да ги носи цел ден.Спецификација: Бебешки чевли Плиток профил Велкро Кожен горен дел Гумен ѓон.
Подетално

Nike Court Borough Low 2 се lifestyle патики за бебиња, со препознатлив изглед и квалитет. Неверојатно лесни, овие патики ќе донесат совршена удобност и спортски стил на најмладите членови на тимот на Nike. Патиките имаат леплива лента која го зацврстува спојот и овозможува лесно облекување и соблекување. Кожниот горен дел им дава класичен изглед, од една страна, додека од друга страна ги прави издржливи и лесни за одржување. Перфорираната текстура на овие патики овозможува оптимална циркулација на воздухот. Гумениот ѓон обезбедува добро држење и стабилност на различни површини, што на вашите малечки ќе им обезбеди безбедно чекорење во секое време, а тоа е особено важно за бебињата кои учат да одат. Овие патики се одличен избор за вашето бебе и може да ги носи цел ден.
Спецификација:

 • Бебешки чевли
 • Плиток профил
 • Велкро
 • Кожен горен дел
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош