Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Vision
NIKE Court Vision
NIKE Court Vision
NIKE Court Vision
NIKE Court Vision
NIKE Court Vision
NIKE Court Vision
NIKE Court Vision
NIKE Court Vision
NIKE Court Vision
Машки патики
Код на производ:
(FJ5480-100)
NIKE

NIKE Court Vision

Претходна цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките патики Nike Court Vision Low се безвременска класика која лесно се носи. Иако првично беа дизајнирани за кошаркарски терен, овие патики го најдоа својот пат до сите корисници кои го ценат квалитетот и удобноста. Горниот дел е изработен од издржлива кожа, што придонесува за класичниот изглед на оваа патика, притоа обезбедувајќи и удобност и издржливост. Перфорациите на предниот дел на патиката овозможуваат подобро дишење, придонесувајќи за удобност при носење. Технологијата Nike Air која е изработена од долниот дел на патиката овозможува максимална удобност при секој чекор бидејќи централниот дел е изработен од материјали од пена. Гумениот ѓон обезбедува максимално држење без оглед на површината. Спецификација: Машки патики - lifestyle Врвки Лого на Swoosh Плиток профил.
Подетално

Машките патики Nike Court Vision Low се безвременска класика која лесно се носи. Иако првично беа дизајнирани за кошаркарски терен, овие патики го најдоа својот пат до сите корисници кои го ценат квалитетот и удобноста. Горниот дел е изработен од издржлива кожа, што придонесува за класичниот изглед на оваа патика, притоа обезбедувајќи и удобност и издржливост. Перфорациите на предниот дел на патиката овозможуваат подобро дишење, придонесувајќи за удобност при носење. Технологијата Nike Air која е изработена од долниот дел на патиката овозможува максимална удобност при секој чекор бидејќи централниот дел е изработен од материјали од пена. Гумениот ѓон обезбедува максимално држење без оглед на површината.
Спецификација:

 • Машки патики - lifestyle
 • Врвки
 • Лого на Swoosh
 • Плиток профил

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош