Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

RIDER CAPE XVI AD
RIDER CAPE XVI AD
RIDER CAPE XVI AD
RIDER CAPE XVI AD
RIDER CAPE XVI AD
RIDER CAPE XVI AD
Машки апостолки
Код на производ:
(83327-AE901)
RIDER

RIDER CAPE XVI AD

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.183 ДЕН
Заштеда: 507 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 41 41
  • 42 42
  • 43 43
  • 44 44
  • 47 47
  • 4546 45-46
  • 4849 48-49
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд RIDER
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Апостолки 83327-AE904
1.183 ДЕН
Заштеда 30%
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Апостолки 12120-AF985
623 ДЕН
Заштеда 30%
890 ДЕН
Помош