Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok Classic Leather
Reebok Classic Leather
Reebok Classic Leather
Reebok Classic Leather
Reebok Classic Leather
Reebok Classic Leather
Reebok Classic Leather
Reebok Classic Leather
Reebok Classic Leather
Reebok Classic Leather
Патики за трчање за возрасни
Код на производ:
(GY0955)
Reebok

Reebok Classic Leather

Претходна цена
5.590 ДЕН
Моментална цена
5.590 ДЕН
Цена со попуст
4.472 ДЕН
Заштеда: 1.118 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 36.5 23.6
 • 6 37.5 24
 • 6.5 38.5 24.5
 • 7 39 25
 • 7.5 40 25.5
 • 8 40.5 26
 • 8.5 41 26.5
 • 9 42 27
 • 9.5 42.5 27.5
 • 10 43 28
 • 10.5 44 28.5
 • 11 44.5 29
 • 11.5 45 29.5
 • 12 45.5 30
 • 12.5 46 30.5
 • 13 47 31
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
REEBOK Classic Leather се машки lifestyle патики инспирирани од дизајнот на патиките за трчање од осумдесеттите. Горниот дел е мек и лесен, изработен од еластична кожа и им дава удобност на вашите стапала. Средниот EVA ѓон ја зголемува удобноста со лесното амортизирање, давајќи ви ја пријатноста и удобноста што ја заслужувате. Патиките се со плиток профил и класични врвки. Контрастните странични ленти и култното Union Jack лого се директно од архивите на Reebok. Смелите бои на овие класични патики се позајмени од универзитетскиот стил. Уживајте во стариот, добар, Reebok класик. Единственото нешто што треба да направите е да ги врзете и да да прошетате низ градските улици. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и додава самодоверба на вашиот чекор.Спецификација: Машки патики инспирирани од трчање Кожно горниште Плиток профил Врвки Eva среден ѓон Гумен ѓон.
Подетално

REEBOK Classic Leather се машки lifestyle патики инспирирани од дизајнот на патиките за трчање од осумдесеттите. Горниот дел е мек и лесен, изработен од еластична кожа и им дава удобност на вашите стапала. Средниот EVA ѓон ја зголемува удобноста со лесното амортизирање, давајќи ви ја пријатноста и удобноста што ја заслужувате. Патиките се со плиток профил и класични врвки. Контрастните странични ленти и култното Union Jack лого се директно од архивите на Reebok. Смелите бои на овие класични патики се позајмени од универзитетскиот стил. Уживајте во стариот, добар, Reebok класик. Единственото нешто што треба да направите е да ги врзете и да да прошетате низ градските улици. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и додава самодоверба на вашиот чекор.
Спецификација:

 • Машки патики инспирирани од трчање
 • Кожно горниште
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Eva среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Трчање
  Бренд Reebok
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош